Єдиний державний атестаційний іспит було організовано із застосуванням дистанційних технологій у вигляді онлайн-тестування за 4-ма профільними дисциплінами: «Технологія продукції ресторанного господарства», «Організація ресторанного господарства», «Устаткування закладів ресторанного господарства», «Управління якістю продукції та послуг ресторанного господарства».

На початку іспитів голова Екзаменаційної комісії, завідувач кафедри Олександра Володимирівна Нєміріч разом з членами комісії, доцентами Андрієм Володимировичем Гавришем, Оленою Станіславівною Павлюченко та Вірою Ігорівною Зуйко привітали здобувачів з цією довгоочікуваною подією та побажали натхнення та успіху. Далі секретар комісії Тетяна Олександрівна Роман детально ознайомила студентів з особливостями проведення іспиту із застосуванням платформ Moodle і Zoom, після чого розпочались хвилюючі 100 хвилин тестування.

Вітаємо студентів-технологів з успішним складанням останнього бакалаврського іспиту та щиро бажаємо здоров’я і натхнення, та, звісно, успіху при складанні ЄВІ та вступних іспитів до магістратури!