Menu

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи відвідали наймасштабнішу виставку харчових продуктів та напоїв – 24-ту WorldFood Ukraine і Wine&Spirits Ukraine, яка працювала 2-4 листопада у Міжнародному виставковому центрі.

До уваги гостей заходу були експозиційні зони від 225 компаній із 25 країн світу. Цільова аудиторія виставки – виробники продуктів харчування та напоїв, дистриб’ютори, експортери, імпортери, представники продуктового рітейлу, сфери HoReCa і науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти.

Цього року у програмі – дегустації, майстер-класи, презентації, food-батли, бізнес-лекторії, відкритий бізнес-практикум для рестораторів від Restorator.UA, Міжнародний дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards.

У рамках виставки Wine&Spirits Ukraine наші викладачі відвідали майстер-класи з дегустаціями.

Перший, «Вина Болгарії – тисячолітня історія» від засновника «Школи вин Дмитра Сидоренка», ідейного натхненника і президента Асоціації сомельє України протягом 15 років, члена журі понад 11 міжнародних конкурсів сомельє, співрозробника правил конкурсу «Кращий сомельє України» Дмитра Сидоренка.

Другий, «Vinos de La Luz» – поєднуючи найкращі виноробні регіони» від бренд-амбасадорки групи виноробень Vinos de La Luz у Східній Європі, директорки компанії Big Wines, колумністки журналу Drinks+, творця сайту про вино nataliiawines.com.ua Наталії Бурлаченко. Крім того, науково-педагогічним працівникам випала унікальна нагода познайомитись із власником компанії Vinos de La Luz, виноробні якої знаходяться в Італії, Іспанії, Аргентині, Рікардо Нуньєзом. Це був неймовірний енологічний досвід для наших викладачів із поглибленням теоретичних знань і набуттям навиків професійної дегустації вин.

Науково-педагогічні працівники кафедри готельно-ресторанної справи активно долучаються про професійних виставок для нетворкінгу і обміну досвідом із фахівцями-практиками, експертами галузі. У фокусі – вивчення трендів і новацій ринку харчової продукції і сегменту HoReCa для підвищення якості викладання навчальних дисциплін для здобувачів вищої освіти спеціальності за освітньо-професійними програмами бакалаврського і магістерського рівнів.