Menu

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся науковий семінар «Сучасні тенденції розвитку спеціалізованих закладів ресторанного господарства в умовах сьогодення».

Організатор і модератор освітнього заходу – доцент Тетяна Андріївна Нікітіна, на запрошення якої до академічного онлайн-простору кафедри завітав успішний випускник, талановитий кондитер, лектор школи кондитерського мистецтва, власник homemade-кондитерської і власного бренду Obedneskoro Bakery Ігор Радько.

Під час семінару було розглянуто перспективні напрями розвитку кондитерського бізнесу, тренди кондитерських виробів 2021 року, особливості створення різноманітних форм тортів та тістечок, виготовлення топових бенто-тортів, оформлення виробів живими квітами, профілювання вподобань споживачів щодо кондитерських виробів, брендинг в мережі Інтернет і кондитерський блогінг.

Серед питань, які завжди хвилюють експертів галузі та наших науково-педагогічних працівників – якість сировини і напівфабрикатів, безпечність харчових добавок, зокрема барвників, фуд-тренди на натуральність, локальність, органічність, екологічність у кондитерському мистецтві.

Ігор поділився з викладачами своїм вибором устаткування для homemade-кондитерської, рентабельністю і прибутковістю міні-підприємств, досвідом проведення кондитерських майстер-класів, особливостями просування власного бренду у соціальних мережах, критеріями вибору спеціалізованих SMM-курсів для кондитерів.

Науковий семінар пройшов цікаво, змістовно, інформативно і динамічно, з представленням різноманітного асортименту продукції власного виробництва.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи пишається успіхами своїх найкращих випускників і бажає Ігорю Радьку розвитку творчого і особистого потенціалу, нових професійних здобутків, а також сподівається на нові зустрічі.