Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Національного університету харчових технологій запрошує на навчання молодих, енергійних, комунікабельних випускників, які  прагнуть опанувати  престижні та актуальні спеціальності сьогодення і стати фахівцями з туризму, готельно-ресторанної справи та технології харчування.
    Готельно-ресторанний і туристичний бізнес – це єдина  галузь економіки, про яку майже всі згадують із задоволенням. Адже слово «туризм» асоціюється у людей з приємним відпочинком, новими враженнями і подорожами, а сама сфера гостинності перетворилась на одну з найприбутковіших галузей світового ринку.
    Стати студентом нашого факультету – це означає набути глибоких знань із технології готельного, ресторанного та туристичного обслуговування, двох іноземних мов, основ бізнесу, менеджменту та маркетингу, сучасної теорії сервісу, проходити практику та стажування у кращих ресторанах, готелях і туристичних компаніях м. Києва, України та за кордоном.
    Стати фахівцем готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – це означає  мати  цікаву, завжди потрібну високооплачувану роботу, можливість подорожувати та спілкуватись із  людьми різних національностей, робити блискучу кар’єру та започатковувати власний бізнес. Студенти вдало та вміло поєднують успішне навчання, плідну наукову роботу, активну участь у спортивному та культурному житті факультету і університету. Цікаво та весело відзначають традиційні свята – День першокурсника, День працівників харчової промисловості, Всесвітній день туризму, День факультету, Фестиваль української пісні, КВН, «Міс і Містер НУХТ».

   Динамічним, натхненним і результативним є життя факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, який відкриває нові навчальні лабораторії, організовує науково-практичні конференції та кулінарні конкурси, орієнтується на новітні методики навчання та розширення зв’язків з підприємствами готельно-ресторанної та туристичної сфери, створюючи для своїх студентів умови для професійного, творчого та особистісного зростання, виховуючи лідерів-новаторів для індустрії гостинності!